domaci pivovar

Ciesz się latem z własnym piwem! Jak wybrać odpowiedni browar domowy?

Namiętny miłośnik piwa czy weekendowy smakosz? Nieważne, czy jesteś profesjonalistą, czy tylko zwykłym miłośnikiem. Nic i nikt nie przeszkodzi w delektowaniu się wybornym, smacznym, schłodzonym, a przede wszystkim własnoręcznie uwarzonym piwem. Spełnij swoje marzenie i sam uwarz delikatne domowe piwo. Wszystko czego potrzebujesz to browar domowy.

Domowy browar oferuje naraz kilka udoskonaleń

Z kotłem słodowym przygotujesz najdoskonalszą brzeczkę. W ofercie znajdziesz ich wnet kilka. Dla koneserów, którzy lubią szczególnie komfort i wszechstronność, dobrym wyborem będzie na przykład Brauheld Pro. Zachwyci Cię swoją kompleksowością, praktycznością i ciekawą technologią. Temperaturę, czas i moc ustawia się samemu za pomocą nowoczesnego wyświetlacza LCD.

Możesz być zainteresowany: Uwarz swoje własne piwo, to prostsze niż się spodziewasz

Samo urządzenie oferuje zarówno sterowanie procesami produkcyjnymi manualne jak i w pełni automatyczne. Zaletą jest do 9 miejsc w pamięci na receptury i 4 wstępnie ustawione przepisy, dzięki czemu można natychmiast rozpocząć produkcję. Dzięki kotłom słodowym przygotujesz najlepsze podłoże dla swojego domowego piwa.

Doskonała fermentacja

Nieważne, czy masz słabość do jasnego czy ciemnego piwa, czy masz ochotę na piwo pszeniczne czy pilznera. Nie ma też znaczenia, czy jesteś ekspertem czy laikiem. Dzięki fermentatorowi staniesz się profesjonalistą w dziedzinie produkcji piwa i zachwycisz tym wszystkich swoich bliskich. Kotły fermentacyjne Klarstein są uniwersalnym pomocnikiem, czy to przy fermentacji, czy przy składowaniu. Dodatkowo, oferują one wspaniały bonus w postaci funkcji 2 w 1. Oprócz smacznego piwa można tak również wyprodukować własne, domowe wino.

Wysokiej jakości konstrukcja, doskonały rezultat i łatwe utrzymanie. Wszystko to charakteryzuje kotły fermentacyjne. Solidna konstrukcja gwarantuje, że proces fermentacji nie będzie zakłócany przez czynniki zewnętrzne. Praktyczny kształt zapewnia łatwe czyszczenie i konserwację. Dołączona do zestawu rurka fermentacyjna zapobiegnie jakiemukolwiek przedostawaniu się powietrza, które mogłoby zepsuć Twoje domowe wino lub piwo. Wysokiej jakości materiały gwarantują doskonały smak bez własnego oddziaływania. Spełnij swoje marzenie i zostań profesjonalistą w dziedzinie produkcji własnego piwa lub wina!

Domowy browar uświetni każdą uroczystość

Zaprezentuj swoje domowe rzemiosło piwowarskie przyjaciołom oraz rodzinie i ciesz się chwałą z całym wdziękiem! Raduj się uroczystościami, przyjęciami i dniami powszednimi z doskonale wyczuwalnym smakiem własnego piwa. Zostanie mistrzem piwowarstwa nigdy nie było łatwiejsze.

Dodaj komentarz