Klimatyzator do przyczepy kempingowej ? Tak jest

Podróż pojazdem kempingowym ma swój ogromny urok. Czy należysz do grona poszukiwaczy przygód, którzy lubią niezależność, długie podróże o zachodzie słońca i odkrywanie nowych miejsc? W takim razie na pewno wiesz, że komfort na takich wyjazdach jest bezcenny. Zwłaszcza, gdy pogoda nie rozpieszcza. Pomoże w tym klimatyzator do przyczepy kempingowej.

summer sale 2022

Zapewnij sobie przyjemny chłód

Klimatyzacja w pojazdach kempingowych  Klimamobil zapewni doskonały sen i odpoczynek w upalne dni. Nadaje się do montażu na dachu i zapewnia prostą i niezawodną obsługę. Włączanie i wyłączanie urządzenia jest możliwe zarówno ręcznie na panelu sterowania, jak i wygodnie za pomocą pilota. Możesz regulować temperaturę w zakresie od 16 do 30°C, dzięki czemu szybko i łatwo możesz cieszyć się przyjemnymi wakacjami.

Rozgrzej się również w zimne noce

Klimatyzacja niekoniecznie oznacza tylko chłodzenie pomieszczenia. Nie ma znaczenia, czy planujesz podróżować latem czy zimą. Dzięki 5 trybom pracy klimatyzacja zapewnia nie tylko chłodzenie, ale także ogrzewanie. Równie praktyczne są 2 tryby wyłącznika czasowego, dzięki którym możesz ustawić temperaturę dokładnie według swoich potrzeb bez zbędnego przełączania. Nie ograniczaj się na drodze do przygody ze względu na pogodę i zafunduj sobie przeżycie związane z maksymalnym komfortem temperaturowym.

Co jeszcze może zapewnić klimatyzator do przyczepy kempingowej?

Oprócz tworzenia przyjemnej temperatury w pomieszczeniu poprzez chłodzenie lub ogrzewanie, Klimamobil zapewnia również wentylację i oświetlenie. Cztery poziomy wentylacji zapewnią szybką i wydajną wentylację przyczepy kempingowej. Wbudowane zintegrowane światło oświetla pomieszczenie i pozwala wygodnie czytać książkę lub ulubione czasopismo nawet w ciemne noce.

Podróżuj po całym świecie bez ograniczeń!

Ciesz się pięknem natury ze wszystkim, co się z tym wiąże. Nie ograniczaj się do planów z niezapomnianymi wspomnieniami i przeżyciami związanymi z niepogodą. Stwórz doskonały komfort wnętrza dzięki dostosowanej do potrzeb klimatyzacji przeznaczonej do pojazdów kempingowych i wygodnie podróżuj po całym świecie w nich!

Dodaj komentarz