Klarstein app

Aplikacja Klarstein ułatwia życie

Twój inteligentny dom jest tutaj. Dosłownie. W zaktualizowanej aplikacji Klarstein wszystko jest w jednym miejscu.

Niezależnie od tego, czy chcesz ustawić klimat bezpośrednio z łóżka, sterować okapem kuchennym z salonu, czy ustawić idealną temperaturę w pokojach przed powrotem z urlopu – wszystkie te możliwości są dostępne. 

Jak działa aplikacja Klarstein? 

Wystarczy pobrać aplikację Klarstein z App Store lub Google Play, być podłączonym do domowego Wi-Fi, założyć konto i sparować wybrane urządzenie. Gotowe. Twój smartfon lub tablet stał się kontrolerem urządzeń Klarstein. Kontrolujesz i regulujesz wszystko w czasie rzeczywistym, tak jak na samym urządzeniu. W tym czasie możesz być wszędzie.

Gospodarstwo domowe pod twoim kciukiem  

Aplikacja jest prosta, intuicyjna i daje doskonały przegląd sytuacji. 

  • Kontroluj swoje urządzenia Klarstein z dowolnego miejsca. Po prostu bądź online.  
  • Sprawdź aktualną temperaturę i wilgotność w pomieszczeniu i zmień je za pomocą kilku kliknięć. Lub dostosuj je do każdego dnia tygodnia. 
  • Naucz aplikację, jakie pomieszczenia masz w domu i gdzie znajdują się Twoje urządzenia. Zyskasz wgląd w sytuację, zmaksymalizujesz wydajność i zaoszczędzisz energię. 
  • Steruj swoim grzejnikiem, klimatyzatorem, kominkiem elektrycznym lub kuchenką Sous Vide za pomocą aplikacji – wszystko zależy od Ciebie.  
  • Zaproś do aplikacji członków rodziny, którzy również mogą kontrolować Twój dom za pośrednictwem swoich inteligentnych urządzeń.   

Przepisy dokładnie według Twojego gustu  

Czy masz w domu swój ulubiony robot kuchenny, urządzenie do robienia smoothie lub frytkownicę? Aplikacja Klarstein oferuje szeroki wybór przepisów stworzonych dokładnie dla Twojego urządzenia kuchennego. Odkryj smaki z całego świata i przygotuj je w swojej kuchni.  

Może Cię zainteresować: Jak ustawić SSID dla aplikacji Klarstein?

Obfite zupy, smaczne ciasta czy mięsne specjały, ale także inspiracje dla wegan i wegetarian. Do każdego przepisu dołączony jest również poręczny kalkulator składników. Wystarczy zaprosić przyjaciół i rodzinę na wspaniały obiad lub kolację! 

Wystarczy skorzystać z aplikacji Klarstein i zawsze wiedzieć, co nowego 

Aby mieć pewność, że nie przegapisz ani jednego kuchennego pomocnika, będziemy na bieżąco informować Cię o świeżych nowościach w aplikacji. Jednocześnie od razu widać, jak można je umiejętnie wykorzystać.  

W najbliższej przyszłości możesz oczekiwać jeszcze więcej zabawy z urządzeniami kuchennymi Klarstein. Nasza oferta inteligentnych urządzeń kuchennych wciąż się powiększa, a wraz z nią funkcjonalność, którą pokochasz. 

Pobierz aplikację Klarstein i każdego dnia odkrywaj nowe możliwości i inspiracje! 

Written by:

Das Klarstein Team liebt es, in der Küche zu stehen. Hier wird gekocht, gebacken, gedörrt und auch gegrillt was das Zeug hält. Die neusten Rezepte kommen immer direkt ins Magazin!

Dodaj komentarz