Ciesz się swoim domowym biurem z Klarstein

W ostatnich czasach luksus domowego biura zamienił się w codzienną rutynę, że tak powiemy. Czasami praca w domu jest pożądana, ale nie jest to skuteczne długoterminowe rozwiązanie. Izolacja społeczna, obecność innych członków rodziny i wiele innych czynników rozpraszających nie sprzyjają pracy i motywacji. Ale jak sprawić, by praca na home office była przyjemna i wydajna, jak to tylko możliwe?

Kofeina to nasza codzienność

Czy tęsknisz za firmowym ekspresem do kawy i aromatem mocnego espresso? Nie martw się, możesz sobie na to pozwolić również w domu. Na przykład z ekspresem do kawy Arabica Comfort espresso. Nie ma nic lepszego niż solidna porcja kofeiny, która sprawi, że będziesz skoncentrowany i pobudzony. Z tym sprzętem na pewno to osiągniesz.

Ale jeśli lubisz delektować się czymś innym niż espresso, z pewnością spodoba Ci się możliwość przygotowania cappuccino lub latte. Możesz polegać na wyśmienitym smaku kawy połączonej z wysokiej jakości pianką z mleka.

Nie zapomnij na reżim picia

Odpowiedni poziom spożycia płynów jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania ludzkiego ciała i mózgu. W ten sposób pomaga również w koncentracji i wystarczającej aktywności. Dlatego nie należy zapominać o właściwej ilości napojów. Podczas ciągłego obciążenia pracą bardzo pomocne są na przykład karafki.

Doskonałym wyborem jest Glaswerk Sile, który zapewnia pojemność aż do 1,6 litra. Można również jednak wybrać mniejszą, litrową wersję. Wyjątkowa jest również dzięki szpikulcowi, na którym można umieścić owoce i przygotować w ten sposób pyszną domową lemoniadę.

Świeże powietrze to podstawa

Aby móc się w pełni skoncentrować, mózg musi mieć dostarczoną wystarczającą ilość tlenu. Idealne powietrze mogą wspomóc różne urządzenia. W przypadku bardzo wilgotnego powietrza pomocne mogą być osuszacze powietrza, takie jak DryFy czy Drybest. I odwrotnie, suche powietrze będzie doskonale nawilżane przez nawilżacz Monaco lub VapoAir Opal. Jeśli z kolei potrzebujesz oczyścić powietrze z kurzu lub nieprzyjemnych zapachów, sięgnij po oczyszczacz powietrza Vita Pure lub Tramontana.

Ważny jest również odpowiedni relaks i uwolnienie. Jeśli jesteś wyładowana i zestresowana, spraw, aby powietrze było bardziej komfortowe dzięki nawilżaczom, które działają również jako dyfuzory. Dodanie odpowiednich olejków eterycznych nie tylko poprawi stan psychiczny, ale także wydajność pracy.

Written by:

Das Klarstein Team liebt es, in der Küche zu stehen. Hier wird gekocht, gebacken, gedörrt und auch gegrillt was das Zeug hält. Die neusten Rezepte kommen immer direkt ins Magazin!

Dodaj komentarz