Jak przygotować domowe bożonarodzeniowe przyjęcie

Tęsknisz za świątecznymi spotkaniami? Co powiesz na zorganizowanie świątecznej kolacji dla swoich najbliższych? Z odpowiednim sprzętem, na Twoim przyjęciu niczego nie zabraknie – wyśmienita rozrywka, schłodzone drinki, świąteczny nastrój, a przede wszystkim niebanalna atmosfera. Zainspiruj się naszymi pomysłami.

Aby toasty były odpowiednie

Toast przy dobrym trunku to tradycja wielu imprez. Niezależnie od tego, czy wybierzesz wino, szampana czy napoje bezalkoholowe, mini chłodziarki i mini bary zapewnią Twoim gościom doskonałe wrażenia. Napoje schładzają się do wymaganej i pożądanej temperatury oraz zachowują swój smak i aromat. Bez względu na to, o której godzinie przyjdą goście, będziesz mieć dla nich przygotowany doskonały aperitif. 

źródło: shutterstock.com

Lodowe orzeźwienie cieszy również zimą

Jesteś fanem dobrych drinków? Jeśli tak, to nie może u Ciebie zabraknąć odpowiedniej ilości lodu. Dzięki kostkarce do lodu będziesz mieć go zawsze pod dostatkiem. Klarstein Partytime może wyprodukować do 9 kostek w ciągu 7 do 15 minut, większych lub mniejszych, w zależności od preferencji. Od teraz świąteczne drinki będą serwowane tak jak trzeba! 

Oryginalna kolacja z grillem raclette

Na naszym bożonarodzeniowym przyjęciu nie zapominamy też o rozrywce. Wręcz przeciwnie. Jeśli chcesz zorganizować coś naprawdę oryginalnego, wypróbuj grilla raclette. Wbrew pozorom taki grill może być źródłem niezapomnianych towarzyskich wrażeń, ponieważ dzięki niemu wraz z najbliższymi możesz przygotować pyszny posiłek, najlepiej w grupie do 8 osób. Można grillować na nim ryby, mięso, ziemniaki, sery czy warzywa. Grill o szlachetnej nazwie Chateaubriand Nuovo rozkręci każdą Twoją imprezę. 

źródło: shutterstock.com

Wskazówka: zarówno w Szwajcarii, jak i Niemczech grillowanie sera raclette z ziemniakami jest popularną sylwestrową tradycją. Wypróbuj przepis na kolorowe raclette. 

Słone i słodkie smakołyki na koniec

Po dobrej kolacji czas na przekąski, które zadowolą nasze kubki smakowe. Co powiesz na domowy popcorn? Za pomocą maszyny do popcornu Volcano szybko i łatwo przygotujesz pachnący oraz chrupiący poczęstunek. Niezależnie od tego, czy wolisz wersję słodką z karmelem, czy też klasycznie słoną, wybór należy do Ciebie i Twoich najbliższych. Ponadto retro design maszyny z pewnością zwróci uwagę wszystkich gości, dzięki czemu bez przeszkód będziesz mó zająć się kolejnym punktem programu. 

Życzymy Wam dobrej zabawy i miłych chwil na Waszej domowej wigilii!

Written by:

Das Klarstein Team liebt es, in der Küche zu stehen. Hier wird gekocht, gebacken, gedörrt und auch gegrillt was das Zeug hält. Die neusten Rezepte kommen immer direkt ins Magazin!