Heißluftfritteuse: schnelle Rezepte für deinen Airfryer

Szybkie przepisy: frytkownica na gorące powietrze na każdy dzień

Miałeś ciężki dzień, chciałbyś zjeść coś dobrego, ale nie masz już energii? Przygotowaliśmy szybkie przepisy dla frytkownicy na gorące powietrze, których przygotowanie zajmuje minimum czasu i które są idealną nagrodą po intensywnym dniu.

Składniki mniej lub bardziej przyprawisz, wkładasz je do frytownicy termicznej i wszystko jest szybko i chrupiąco usmażone – bez użycia dużej ilości oleju lub tłuszczu. To znaczy, posmakujesz i jednocześnie posilisz się zdrowszą alternatywą. Chodźmy na to! Czy frytkownica na gorące powietrze jest Twoim ulubionym pomocnikiem w kuchni lub rozważasz jej zakup? Następnie sprawdź nasze inne inspirujące przepisy, dowiedz się jak dbać o frytkownicę powietrzną lub co w niej przygotować czy na odwrót czego w niej nie robić.

Frytownice na gorące powietrze Klarstein

Klarstein Crisp-Pro Frytkownica beztłuszczowa
Klarstein Crisp-Pro Frytkownica beztłuszczowa
333,90 zł
579,90 zł
Klarstein VitaPro Frytkownica beztłuszczowa
Klarstein VitaPro Frytkownica beztłuszczowa
3 111,90 zł
Klarstein Air Bloom Frytkownica beztłuszczowa z funkcją pary
Klarstein Air Bloom Frytkownica beztłuszczowa z funkcją pary
686,90 zł
1 156,90 zł

Zawartość Szybkie przepisy: frytkownica na gorące powietrze na każdy dzień

Szybkie przepisy na przysmaki z frytkownicy na gorące powietrze

Kiedy dopada głód, czasami trzeba działać bardzo szybko. Jesteśmy prawdziwymi mistrzami w przygotowywaniu przekąsek: Dobra i zdrowa przekąska może i powinna znaleźć się na stole w ciągu 10-30 minut. Zgadzasz się? W takim razie te przepisy są idealne dla Ciebie:

Szybkie główne dania z frytkownicy beztłuszczowej?

Niekiedy, niestety, obiad to wyścig z czasem i trzeba bardzo szybko zwalczyć głód. Na szczęście można przygotowywać niektóre lub wszystkie posiłki we frytkownicy. W szczególności warzywa, ale także kurczak i ryby świetnie nadają się do smażenia we frytkownicy, a także do przygotowywania dodatków, deserów i innych rzeczy.

Cud frytownicy na gorące powietrze polega na tym, że służy ona nie tylko do smażenia, ale także do pieczenia, gotowania lub podgrzewania. Podzieliliśmy nasze wskazówki na ryby i mięso, wegetariańskie dania główne oraz warzywa lub dodatki.

Kolejna lista poświęcona jest wegetariańskim i wegańskim daniom głównym:

I wreszcie, co nie mniej ważne, przystawki i warzywa z frytownicy na gorące powietrze:

Wybraliśmy również te wegetariańskie i wegańskie szybkie przepisy na dania główne:

Oto nasze sugestie dotyczące wegetariańskich i wegańskich na szybkie przepisy dodatków do dań głównych:

Tak, przygotowywanie potraw we frytkownicy może być tak proste. Jeśli masz trochę więcej czasu, polecamy również nasze inne smaczne przepisy z frytownicy na gorące powietrze. Od prostych po niezwykłe, każdy znajdzie coś dla siebie. A jeśli brakuje Ci przepisu – bądź kreatywny i eksperymentuj. We frytkownicy na gorące powietrze nie ma zbyt wielu rzeczy, które mogą pójść źle.

Written by:

Svenja lubi skupiać się na najdrobniejszych szczegółach w kuchni. Od przekąsek i szybkich przepisów aż po wielodaniowe menu testuje wszystko, aby było idealne.